GARANTİ VE İADE ŞARTLARI

+ Müşteriler hiç bir neden göstermeksizin hesap başlangıç tarihlerinden itibaren 15 gün içerisinde hosting hizmeti alımlarında geri iade talebinde bulunabilirler. Bu 15 günlük kullanım için herhangi bir kesinti yapılmayacaktır.Hesap başlangıç tarihinden 15 günden fazla süre geçmiş olan müşterilere geri ödeme yapılmamaktadır. Ancak hesaplarını devredebilirler ve bu sorumluluk tamamen kendilerine aittir.

+ Alan adı tescilleri ICAN ve ODTU(.tr uzantılı) tarafından belirlenen normlar doğrultusunda tamamiyle online olarak firmamız vasıtasıyla tescil edildiğinden iade kabul edilmemektedir. Tescil ettiğiniz alan adı tescil süresi itibariyle tamamen kuruluşunuza yada şahsınıza ait olup firmamız tarafından aracılığı yapılmakta ve tüm teknik destek tarafınıza sağlanmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda tarafımızdan sağlanan yönetimi farklı bir servis sağlayıcıya aktarma hakkında sahipsiniz.

+ Alan adı transfer başvurunuzu sitemiz üzerinden online yapabilirsiniz. Trasnfer işleminin tamamlanması yada tamamlanmaması durumununda iade kabul edilmemektedir. Bu durumda Vipgirisim.com.tr asla sorumlu tutulamaz.

+ "Site hosting" kapsamına satışı yapılan hazır web sitelerimizi kullanan müşteriler hiç bir neden göstermeksizin hesap başlangıç tarihlerinden itibaren 3 gün içerisinde hosting hizmeti alımlarında geri iade talebinde bulunabilirler. Bu 3 günlük kullanım için herhangi bir kesinti yapılmayacaktır. Hesap başlangıç tarihinden 3 günden fazla süre geçmiş yada ftp erişimi olan site hosting kullanan müşterilere geri ödeme yapılmamaktadır. Ancak hesaplarını devredebilirler ve bu sorumluluk tamamen kendilerine aittir.

+ Müşteriye özel tasarım, yazılım, geliştirme hizmetleri, kodlara erişim sağlayan hizmetler ve reklam çalışmalarının iade hakkı yoktur. Vipgirisim.com.tr, müşteriye bu hizmetlerle ilgili gerekli açıklamayı yapar ve bu açıklama kapsamında çalışmalar kişye/kuruma özel olark yapılanır. Müşteri, www.Vipgirisim.com.tr web adresinde ürün yada hizmetin ilgili sayfasında yazan bilgiler çerçevesinde taleplerde bulunabilir.

+ Belirtilen şartlartda iade koşulları Kredi katı ile tek çekim ödeme, kredi kartı ile taksitli ödeme, banka hesabına havale ve banka hesabına eft ödemelerinde geçerli olup mobil ödeme işlemlerinde geçerli değildir. Mobil ödeme ile yapılan ödemelerde iade yerine Vipgirisim.com.tr üye hesabına kredi eklenir ve müşteri farklı hizmetlerde bu krediyi online olarak kullanabilir. Vipgirisim.com.trmüşteri hesabına eklenen krediler asla iade edilmez. Vipgirisim.com.tr müşteri hesabına eklenen kredilerin tamamını ya da bir kısmını yine Vipgirisim.com.tr sitesine üye farklı bir müşteri hesabına aktarabilir. Bu işlem için e-mail gönderilmesi yeterlidir.

+ Geri iade işlemi için müşterilerin bu isteklerini kullanıcı bilgileri ile birlikte yazılı (*) olarak bildirmeleri gerekmektedir. Buna ek olarak ücretin iadesi; tarafımızdan hizmet alındığında Havale/EFT ile yapılmışsa, Havale/EFT'nin yapıldığı banka hesap numarasına, kredi kartı ile yapılmışsa kredi kartına iade yöntemi ile yapılacaktır. Geri iade işlemi tarafımızca onaylandıktan sonra takribi en geç 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.

+ 15 gün iade hakkı sadece yeni ve 1 yıl+ alımlarda geçerlidir. Herhangi bir hizmetin yenilemesinde iade hakkı verilmez. İade hakkı ilk alımlarda geçerlidir. Yeni ve 1 yıl altında alımlarda iade hakkı verilen ürünlerde iade süresi 3 gündür.

+ İade talepleriniz için bize iletişim sayfasındaki telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

(*) Sipariş numarasını belirterek el ya da bilgisyarla yazmalısınız. Adınızı ve soyadınızı da yazıp imzaladıktan sonra tarayıcıdan geçirip e-mail veya Faks ile gönderebilirsiniz..