GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

+ 3D Secure %100 güvenli online kredi kartı ödeme sistemi aktif olmuştur. Siparişlerinizde tüm kredi kartlarınızı güvenle kullanabilirsiniz.

+ Tüm bilgileriniz SSL güvenlik sistemiyle güvence altındadır. Müşteri Paneline giriş yaptığınızda göreceğiniz gibi https://www.vipgirisim.com.tr "S" harfi SSL güvenlik sertefikasının aktif olduğunu göstermektedir.

+ Explorer tarayıcınızda adres çubuğunun en sağında ve Firefox tarayıcınızda sayfanın en altında sağ tarafda sarı kilit resmi SSL Güvenlik görünmektedir.

+ Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

+ Gizlilik politikası https://www.vipgirisim.com.tr ve https://www.vipgirisim.com.tr adresi ile başlayan tüm bölümlerde geçerlidir. Müşteriye ait kişisel veya teslimat bilgileri kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır.

+ Kredi kartı ile satın almak istediğiniz ürünün ödemesi belirtilen bankalar tarafından sağlanan sanal pos ile yapılacaktır.

+ Kredi kartı bilgileri sunucularımızda tutulmuyor ve tüm bilgiler direkt olarak bankanın sistemine gönderiliyor. Bu sadece riski sıfıra indiriyoruz. v + Kişisel ve teslimat bilgileriniz tarafımızca saklanmakta fakat kredi kartı bilgileriniz güvenlik nedeniyle sistemlerimizde tutulmamaktadır. Bu nedenle daha sonra yapacağınız alışverişlerinizde kredi kartı bilgilerinizi yeniden belirtmeniz gerekmektedir.

+ vipgirisim.com.tr üzerinden sipariş verirken yekili adı soyadı, t.c. kimlik numarası ve firma ünvanı, vergi daresi ve veri numarası gibi yer alan tüm bilgiler talep edilir. Alınan bilgiler ile anında sipariş aktif edilir. Şirket bilgilerinizle faturalarınızın hazırlanmasını sağlayabilir, yönetim ekranınızdan takibini yapabilirsiniz.

+ Herhangi bir nedenden dolayı vipgirisim.com.tr üyeliğinizin iptal edilmesini, silinmesini ya da askıya alınmasını talep ederseniz info@vipgirisim.com.tr e-mail adresine talebinizi belirten e-mail göndermeniz yeterlidir.